TANEC S PROFESIONÁLEM

,,Tančete jako ve StarDance.'' Chtěla byste se naučit tančit, ale nemáte s kým? Přijďte si vyzkoušet tanec s profesionálním tanečníkem, neboli PRO-AM, jako v televizním pořadu StarDance. 

Kurz PRO-AM je speciální taneční program, který je navržený pro páry, ve kterých je jeden profesionální tanečník (PRO) a druhý amatérský tanečník (AM). Tento kurz je zaměřen na rozvoj tanečních schopností, techniky a vystoupení v soutěžích.

Během kurzu PRO-AM jsou účastníci vedeni profesionálními tanečními instruktory, kteří mají bohaté zkušenosti se soutěžním tancem. Amatérský tanečník se učí od profesionála různé taneční styly, techniky, kombinace a choreografie. Tímto způsobem se zlepšuje taneční dovednost, postoj, vyjádření a celkový výkon páru.

Kurz PRO-AM je určený pro páry všech věkových kategorií a úrovní tanečních schopností. Bez ohledu na to, zda jste začátečníci nebo pokročilí tanečníci, kurz vám poskytne příležitost rozvíjet své taneční dovednosti a získat soutěžní zkušenosti.

Účast na kurzu PRO-AM přináší mnoho výhod. Amatérský tanečník má možnost se učit od profesionálního tanečníka, který mu pomáhá zdokonalovat techniku, vyjadřování a vystupování na tanečním parketu. Profesionální tanečník získává zase možnost sdílet své znalosti, předat své zkušenosti a vytvářet taneční výkony s amatérským partnerem.

Kurz PRO-AM je skvělým způsobem, jak se posunout na vyšší úroveň tanečních schopností, zlepšit soutěžní výkony a vytvořit harmonický a technicky vyspělý taneční pár. Soutěžní taneční prostředí přináší motivaci, výzvu a možnost setkávat se s dalšími tanečními páry se stejnou vášní pro tanec.

Kurz PRO-AM je skvělou příležitostí pro tanečníky, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti, získat soutěžní zkušenosti a posunout se na vyšší úroveň tanečního umění.