LATINO LADIES ÚSTÍ NAD LABEM 27.5.24 17:00 (4 lekce)

914 Kč
Skladem

Kurz Latino Ladies je určen pro ženy, které se chtějí naučit různé latinskoamerické tance a posílit svou fyzickou kondici. Tento kurz je zaměřený na rozvoj tanečních dovedností a zároveň na zábavný a energetický způsob cvičení.

 Kurz trvá 7 lekcí po 90 minutách a probíhá každé PONDĚLÍ od 17:00 do 18:30

ZAČÍNÁME 27.5.2024  v Tělocvičně ZŠ a MŠ Ústí nad Labem, SNP 2304/6, 400 11 Ústí nad Labem 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz Latino Ladies je intenzivní a zábavný taneční program určený výhradně pro ženy. Tento kurz je zaměřen na rozvoj tanečních dovedností, zlepšení kondice a posílení těla pomocí latinskoamerických tanců.

Během kurzu Latino Ladies se  učíme tance samba, cha-cha, rumba, jive. Každému tanci se věnujeme dvě hodiny a pak opakujeme. Naučíme se kroky a choreografie, které jsou typické pro tyto tance. Tento kurz je více taneční s více variacemi. Tímto způsobem si zlepšujeme koordinaci, rytmus, flexibiliua a sílu těla. 

Kurz Latino Ladies je vhodný pro ženy všech věkových kategorií a úrovní tanečních schopností. Bez ohledu na to, zda jste začátečnice nebo pokročilá tanečnice, kurz vám poskytne možnost zlepšit své dovednosti a objevit krásu a vášeň latinskoamerického tance.

Účast na kurzu Latino Ladies má řadu výhod. Kromě toho, že se naučíte nové tance a zlepšíte svou fyzickou kondici, také si užijete radost a energii tanečního prostředí. Tento kurz vám pomůže vylepšit vaše sebevědomí, uvolnit stres a povzbudit vaši tělesnou i duševní pohodu.

Kurz Latino Ladies je skvělým způsobem, jak se odreagovat od každodenního shonu, poznat nové lidi se stejnými zájmy a objevit krásu latinskoamerické kultury. Ať už hledáte novou taneční výzvu, cestu k aktivnímu životnímu stylu nebo jednoduše příležitost k zábavě, kurz Latino Ladies vám nabídne všechno toto a ještě mnohem víc.