LATINO MIX POKROČILÝ DĚČÍN 5.6.24 OD 18:45 (4 lekce)

Novinka
640 Kč
Skladem

Kurz Latino Mix je dynamický a energický taneční fitness program, který kombinuje prvky latinskoamerických tanců s posilovacími cvičeními. Tento kurz je určen pro ženy, které chtějí zlepšit svou kondici, spálit kalorie a zároveň se bavit při tanci.

Kurz trvá 4 lekce po 60 minutách a probíhá každou STŘEDU OD 18:45 DO 19:45

!!POZOR změna !!  ZAČÍNÁME 5.6.2024 v tělocvičně střediska Rákosníček ( Provaznická 1168)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz Latino Fit je dynamický a energický taneční fitness program, který kombinuje prvky latinskoamerických tanců s posilovacími cvičeními. Tento kurz je určen pro ženy, které chtějí zlepšit svou kondici, spálit kalorie a zároveň se bavit při tanci.

V kurzu Latino Fit se seznámíme s tanci samba, cha-cha, jive, salsa, bachata. Na každé hodině si probereme základní kroky dvou tanců a poté opakujeme a přidáváme sekvence. V Latino Fit se vytvářejí dynamické choreografie, které se skládají z jednoduchých tanečních kroků a cvičebních sekvencí. Tyto choreografie jsou navrženy tak, aby zahrnovaly pohybovou rozmanitost a různé intenzity, což umožňuje účastnicím kurzu spálit kalorie, zlepšit svou fyzickou kondici a zároveň si užívat taneční atmosféru. V tomto kurzu je méně tanečních variací, ale za to s větší intenzitou, s větší fitness zátěží.

Kurz Latino Fit je vhodný pro ženy všech věkových kategorií a úrovní fyzické kondice. Nevyžaduje se žádné předchozí taneční nebo cvičební zkušenosti. Cílem kurzu je přinést zábavu, nabít se pozitivní energií a posílit tělo pomocí pohybu a tance.

Účast na kurzu Latino Fit přináší několik výhod, jako je zlepšení kardiovaskulární vytrvalosti, spalování kalorií, posílení svalů, zlepšení flexibility, koordinace a tanečních dovedností. Kromě toho je tato aktivita skvělým způsobem, jak se zbavit stresu, povzbudit svou sebevědomí a potkat nové přátele se stejnými zájmy.

Kurz Latino Fit je skvělou volbou pro ženy, které chtějí spojit tělesnou aktivitu s tancem a zábavou a zároveň si vytvořit zdravější a silnější tělo.